Wydarzenia

WALENTYNKI (nie)MOJE PRZEBOJE

dodano 2024-05-21 12:23:48
rozpoczęcie:
2025-02-13 19:00
miejsce:
Scena Teatralna I - Hotelu Gołębiewski, Karpacz, ul. Karkonoska 14
bilety:

Wierna publiczności! Zgodnie z obietnicą spotykam się z Wami akustycznie po raz piąty! W wyjątkowym towarzystwie najlepszych muzyków zaprezentuję Państwu (nie)Moje Przeboje, które towarzyszyły mi przez całe życie i bardzo często wywierały na mnie ogromny wpływ.

Niech mówią same za siebie: od My Way Franka Sinatry poprzez Wonderful World, Send Me An Angel Scorpionsów, Dance Me To The End Of Love - Leonarda Cohena, Twist In My Sobriety - Tanity Tikaram po znane już z koncertów Ich Troje Summer Wine - Nancy Sinatry, A Wszystko To Bo Ciebie Kocham czy w końcu Ikara (Viens, Viens) czy That"s Life (Jest Tak) Sinatry. Lista przebojów to mało powiedziane. Wszystko oczywiście okraszone polskimi tekstami bardzo często wyjątkowo osobistymi. Jeżeli sądząc po tysiącach pozytywnych komentarzy w bileteriach, że już nic lepszego nie doświadczycie to radzimy się powstrzymać. Teraz to dopiero się zacznie!

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie! Szczegóły znajdą Państwo poniżej:

BILET NORMALNY - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.
BILET MEET & GREET - Posiadacze biletów MEET & GREET otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. *Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku oraz link do pobrania z Dropbox lub Google Dysk.

BILET SPONSOR PACKAGE - Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również kolekcjonerską koszulkę Artysty.

* Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

** Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

*** Opiekun osoby niepełnosprawnej wchodzi na wydarzenie bezpłatnie. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt z biuro@ichtroje.pl.

**** Dzieci do lat 6 wchodzą na wydarzenie bezpłatnie, pod warunkiem, że nie będą zajmować osobnego miejsca, tzn. będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Michał Wiśniewski Akustycznie V
artyści:
Michał Wiśniewski
Wierna publiczności! Zgodnie z obietnicą spotykam się z Wami akustycznie po raz piąty! W wyjątkowym towarzystwie najlepszych muzyków zaprezentuję Państwu (nie)Moje Przeboje, które towarzyszyły mi przez całe życie i bardzo często wywierały na mnie ogromny wpływ. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Karpacz
14.7°C
wschód słońca: 04:43
zachód słońca: 21:13
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Karpaczu

kiedy
2024-08-16 20:00
miejsce
Klub Hotelu Gołębiewski w...
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-17 20:30
miejsce
Scena Teatralna I - Hotelu...
wstęp biletowany
kiedy
2025-02-13 19:00
miejsce
Scena Teatralna I - Hotelu...
wstęp biletowany