kategoria: Sport
5 czerwiec 2024

Natalia Kaczmarek dołącza do InPost Sport Team. Największy transfer lekkoatletyczny tej wiosny

fot. P. Skraba
Natalia Kaczmarek, złota i srebrna medalistka olimpijska z Tokio w biegach sztafetowych 4x400 metrów oraz indywidualna wicemistrzyni świata na 400 metrów z Budapesztu dołącza do InPost Sport Team. Do zespołu InPost należy już wielu wybitnych polskich sportowców, m.in. mistrz olimpijski z Tokio w rzucie młotem Wojciech Nowicki czy wielka nadzieja polskiego judo Aleksandra Kowalewska.

 

Sport jest częścią DNA InPost. Współdzielimy wartości takie jak rywalizacja czy determinacja w dążeniu do celu i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Jestem dumna, że Natalia Kaczmarek dołącza do InPost Sport Team. Natalia dała wszystkim polskim kibicom wiele sportowych emocji i jestem przekonana, że największe sukcesy są jeszcze przed nią. InPost Sport Team zrzesza sportowców, którzy są ambitni i uparcie dążą do celu, a właśnie taka jest Natalia Kaczmarek – mówi Izabela Karolczyk – Szafrańska,
Chief Marketing & ESG Officer, InPost.


Natalia Kaczmarek podkreśla, że jej obecność w InPost Sport Teamie pozwoli jej na jeszcze lepsze przygotowania do najważniejszych światowych imprez. Jeszcze w tym sezonie Polka wystartuje m.in. w czerwcowych mistrzostwach Europy w Rzymie oraz w sierpniowych igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

Cieszę się na nadchodzącą współpracę i mam nadzieję, że moja kariera międzynarodowa rozwinie się tak mocno, jak firma InPost w Europie. Jestem dumna, że dołączam do InPost Sport Team i będę mogła współpracować z polską firmą osiągającą międzynarodowe sukcesy – mówi Natalia Kaczmarek.


Natalia Kaczmarek to jedna z najlepszych polskich lekkoatletek. W swoim dorobku ma złoty i srebrny medal igrzysk olimpijskich w Tokio, wywalczony w biegach sztafetowych. Jest aktualną wicemistrzynią świata i wicemistrzynią Europy w biegu na 400 metrów. Ma także medale halowych mistrzostw Europy i świata oraz jest rekordzistką Polski w biegu na 400 metrów w hali. Kilka tygodni temu we wspaniałym stylu pomogła polskiej sztafecie 4x400 metrów kobiet oraz sztafecie mieszanej 4x400 metrów wywalczyć kwalifikację olimpijską, a już za kilka dni powalczy o złoty medal mistrzostw Europy. Jej głównym celem w tym sezonie są medale igrzysk olimpijskich w Paryżu.

InPost Sport Team to grupa polskich sportowców wspieranych przez firmę InPost, wiodącego polskiego operatora logistycznego, który w szybkim tempie podbija także wiele innych europejskich rynków. W InPost Sport Teamie są, oprócz Natalii Kaczmarek, także inni polscy lekkoatleci jak Wojciech Nowicki, Konrad Bukowiecki, Robert Urbanek i Marcin Krukowski oraz Aleksandra Kowalewska. Marka InPost wspiera również wiele innych podmiotów w sporcie – m.in. jest sponsorem strategicznym Polskiego Związku Piłki Nożnej, oficjalnym partnerem angielskiego klubu piłkarskiego Newcastle United, a także oficjalnym partnerem najsłynniejszego kolarskiego wyścigu na świecie – Tour de France.

O InPost
InPost (AEX: INPST) to lider rozwiązań logistycznych dla branży e-commerce w Europie. Założony przez Rafała Brzoskę InPost to obecnie wiodąca platforma dostaw dla e-commerce, która zrewolucjonizowała rynek przesyłek w Polsce. Pierwsze urządzenia Paczkomat® pojawiły się w Krakowie w 2009 roku i bardzo szybko stały się nieodłącznym elementem zakupów internetowych oraz gwarancją szybkości i wygody.
Grupa InPost na koniec 2023 roku dysponowała ponad 66 000 punktów out-of-home, w tym ponad 35 tysięcy nowoczesnych urządzeń Paczkomat® i ponad 31 tysięcy punktów PUDO w 9 krajach (Wielka Brytania, Francja, Polska, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Luksemburg, Holandia). InPost świadczy także usługi kurierskie i fulfillment dla sprzedawców e-commerce, współpracując z około 100,000 e-sprzedawców. Tylko w ciągu 2023 roku firma obsłużyła 892 milionów przesyłek.

Od lat jednym z priorytetów firmy InPost jest troska o środowisko naturalne. Strategia Dekarbonizacji Grupy InPost stanowi integralne uzupełnienie strategii biznesowej. InPost, jako jeden z pierwszych na polskim rynku, przystąpił do inicjatywy SBTi – do 2040 roku zamierza osiągnąć pełną neutralność klimatyczną.

Więcej informacji na: www.inpost.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Karpacz
14.7°C
wschód słońca: 04:43
zachód słońca: 21:13
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Karpaczu

kiedy
2024-08-16 20:00
miejsce
Klub Hotelu Gołębiewski w...
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-17 20:30
miejsce
Scena Teatralna I - Hotelu...
wstęp biletowany
kiedy
2025-02-13 19:00
miejsce
Scena Teatralna I - Hotelu...
wstęp biletowany