kategoria: Na Sygnale
2 czerwiec 2024

Po śmiertelnym wypadku zablokowana autostrada A4 w stronę granicy

zdjęcie: Po śmiertelnym wypadku zablokowana autostrada A4 w stronę granicy / pixabay/1660670
Po zderzeniu dwóch aut osobowych na autostradzie A4 między węzłami Godziszów a Zgorzelec zablokowana jest ta trasa w stronę granicy państwa. W wypadku jedna osoba zginęła, a druga została ranna - podały służby.
REKLAMA

Dyżurny GDDKiA poinformował, że w niedzielę po południu doszło do wypadku dwóch aut osobowych na A4 w stronę granicy państwa pomiędzy węzłami Godziszów i Zgorzelec.

W wypadku zginęła jedna osoba, a druga została ranna.

Na miejscu pracują służby. Trasa jest zablokowana i utrudnienia potrwają nawet kilka godzin. Zalecany jest zjazd z autostrady A4 na węźle z drogą krajową 94 oraz na węźle Krzyżowa na autostradę A18. (PAP)

Autor: Roman Skiba

ros/ mmu/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Karpacz
17.1°C
wschód słońca: 04:43
zachód słońca: 21:13
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Karpaczu

kiedy
2024-08-16 20:00
miejsce
Klub Hotelu Gołębiewski w...
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-17 20:30
miejsce
Scena Teatralna I - Hotelu...
wstęp biletowany
kiedy
2025-02-13 19:00
miejsce
Scena Teatralna I - Hotelu...
wstęp biletowany